Yeni Nesil Isı Geri Kazanım Cihazları

Yeni Nesil Isı Geri Kazanım Cihazları

Standart ısı geri kazanım cihazlarında bulunan plakalı eşanjör 180-300 pascal basınç kaybına sebep olmakta ve bu da cihazın enerji ihtiyacını artırmaktadır. Kendi ürünümüz olan yeni nesil ısı geri kazanım cihazlarında ise basınç kaybına sebep olan plakalı eşanjör yer almamaktadır. Bunun yerine çift katmanlı fleks boru sistemi ile ısı transferi sağlanmaktadır. Böylece hem plakalı eşanjör maliyeti ortadan kalkarken hem de plakalı eşanjörün sebep olduğu basınç kaybını engellemek için daha büyük bir fan motoru kullanamaya gerek kalmamaktadır. Toplamda % 55-% 65 enerji verimliliği sağlanırken ortalama basınç kaybı ise 100 pascal civarlarında olmaktadır.

Trabzon , Ordu, Giresun , Gümüşhane , Bayburt daha doğrusu tüm illerimizde Yeni Nesil Isı Geri Kazanım Cihazları kurmaktayız. Fiyat teklifi ve daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Projenizi gönderin, Teklif hazırlayalım

Konfor, hijyenik, ısı geri kazanımlı, paket tip klima santralleri veya diğer ürünlerimiz ile ilgili, proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.