Olgun Klima Ltd. Şti.


Olgun Klima Ltd. Şti., iklimlendirme sektöründeki faaliyetlerini proje, üretim, tedarik, montaj ve servis hizmeti olarak kaliteli ve sürdürülebilir bir başarıyla,kırk yılı aşkın süredir yerine getirmektedir. 1974 yılından itibaren sektörün önde gelen firmaları ile önemli projelerde görev alan şirketimiz, 1992 yılından itibaren Trabzonda kendi yerinde faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında “Olgun Klima Taah. Tur. Serv. Hizm. Tic. Ltd. Şti.” olarak ticari ünvanını da tescil ettirmiştir.

Global çevreye duyarlı enerji tasarruflu ürünleriyle; huzurlu ve sağlıklı yaşam alanlarına, güvenilir klima santralleri ve havalandırma ekipmanları üreten ve sunan firmamız, Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nde 6000m² kapalı alana sahip yeni ve modern tesislerinde seri üretime başlamıştır.

 

Yurt içinde başarıyla tamamladığımız önemli projelerin kullanıcıları şu sektörlerdir: Havalimanları, çağrı merkezleri, AVM’ler, oteller, hastaneler, üniversite kampüsü, öğrenci yurtları, toplu konutlar, lokanta zincirleri, belediye ve kooperatifler ve askeri tesisler.

Firmamız; Gürcistan, Azerbaycan ve Nahçıvan’da da çeşitli yurt dışı projelerini üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır.Nahçıvan’da mobilya fabrikası, Azerbaycan’da petrol platformları kumlama ve boyahane atölyeleri havalandırması, ayrıca hizmet sektöründe otel ve lokantalar zinciri işleri, Gürcistan’da beş yıldızlı bir otelin komple iklimlendirme sistemi ihracat için vereceğimiz önemli örneklerdendir.
Firmamız; yurt içinde başarıyla yerine getirdiği proje, danışmanlık, imalat ve taahhüt hizmetlerini yurt dışında ve özellikle sizin ülkenizde de aynı istekle, heyecanla yapmaya hazırdır. Türkiye’de güvenilir bir üretici olarak sahip olduğumuz itibarla, önümüzdeki dönemde sizi de sürekli iş ortaklarımız arasında görmek isteriz.

Biz Sizi Arayalım


Olgun Klima, imalat ve montaj ekibinden oluşan 25 kişilik nitelikli çalışma ekibine sahiptir. İSO 9001:2015 TSEK Kalitest sertifikası ve CE, GOST-R belgesi standartlarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.