Havuz Nem Alma Santrali

Havuz Nem Alma Santrali

Santraller tek fanlı olup tek basınç devresinde vantilatör-aspiratör (% 40’a kadar egzoz ve taze hava yapabilmektedir) yapmaktadır. Sistem istendiğinde artı ve eksi basınç oluşturacak şekilde kullanılabilir.

Cihazın İç Yapısı

İçerisinde scroll kompresörlü evoparotör, kondenser ve son ısıtıcı bulunmaktadır. Muadillerine göre çok az enerji tüketimi ile çok yüksek oranda nem alma kapasitesine sahiptir. Plug fanlıdır. Boyutları diğer nem alma cihazlarına göre % 50 daha küçüktür. Cihaz kompakt olarak sunulmaktadır. Buna otomasyon sistemi de dahildir. Cihaz en yüksek enerji verimliği sınıfı olan A++++7 sınıfı enerji verimliliğine sahiptir.

Isı geri kazanım cihazı plaka tipidir. Cihazın verimliliği ısıtmada % 55 - % 65, soğutmada % 45 - % 55’tir.

Cihazın Dış Yapısı

Cihazın gövde yapısı eloksallı alüminyum profil karkaslıdır. Profiller köşe kısımlarından özel üretim plastik birleşim malzemeleriyle birleştirilir. Dış gövdeyi oluşturan paneller çift cıdarlı olup özel olarak epoksi boya ile boyanmıştır. Gövdenin dış tarafı galvaniz, iç tarafı ise kromdan yapılmaktadır. Gövdenin ara dolgu malzemesi olarak poliüretan veya taş yünü kullanılır.

Trabzon , Ordu, Giresun , Gümüşhane , Bayburt daha doğrusu tüm illerimizde Havuz Nem Alma Santrali Sistemleri kurmaktayız. Fiyat teklifi ve daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Projenizi gönderin, Teklif hazırlayalım

Konfor, hijyenik, ısı geri kazanımlı, paket tip klima santralleri veya diğer ürünlerimiz ile ilgili, proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.